Google search engine

प्रसारण लाइनमा एक व्यक्ति चढेपछि…(भिडियोसहित)

२८ जेठ २०७९
नुवाकोट ।

नुवाकोटको विद्युत प्रशारण लाइनको टावर हुँदै एक व्यक्ति तारमा पुगेपछि ६० मेगावाट क्षमताको त्रिशूली थ्री एु जलविद्युत् आयोजनाबाट उत्पादन बन्द भएको छ । यसका कारण नेपाल विद्युत प्राधिकरणले ६० लाख रुपैयाँ हाराहारी घाटा बेहोर्नुपरेको छ ।

ककनी नगरपालिका – ७ मा प्रसारण लाइनको तारमा एक व्यक्ति चढेपछि बिहान १० बजेदेखि आयोजना बन्द गरिएको हो । आयोजनाबाट पूर्ण क्षमतामा बिजुली उत्पादन भइरहेको छ । त्रिशूली थ्री एु बन्द हुँदा अहिले प्राधिकरणलाई विद्युत् व्यवस्थापनमा समस्या परेको प्राधिकरणका प्रवक्ता सुरेश भट्टराईले जानकारी दिए ।

भिडियोः हरि गुरुवाचार्यको फेसबुक वालबाट

बेलकोटगढी नगरपालिका १३ घले गाउँका माइला विक शनिवार बिहानदेखि २ सय २० केभीको प्रशारण लाइनमा हिँडिरहेका छन् । बिहान ९ बजे प्रशारण लाइनको टावरबाट सबैभन्दा माथिल्लो लाइनमा पुगेका उनलाई अपराह्न साढे ४ बजेसम्म उद्धारको प्रयास सफल हुन सकेको छैन ।

समन्धित समाचार

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine
- Advertisment -
Google search engine

लोकप्रिय

- Advertisment -
Google search engine